Team

Rolf Sperisen

Prezes Zarządu
tel: +41 52 645 40 11
kom: +41 76 369 94 44
e-mail: r.sperisen@log-ag.swiss

 

Michał Bednawski

Prokurent
tel: –
kom: +48 789 499 264
e-mail: m.bednawski@log-polska.pl

 

Adrian Roczek

Kierownik Spedycji i Transportu
tel: +41 52 645 40 31
kom: +48 669 001 626
e-mail: a.roczek@log-polska.pl

 

Grzegorz Kozłowski

Kierownik ds. Administracji
tel: +41 52 645 40 32
kom: +48 693 693 950
e-mail: g.kozlowski@log-polska.pl

 

Karol Gromala

Specjalista ds. Technicznych
tel: +41 52 645 40 30
kom: +48 669 005 685
e-mail: k.gromala@log-polska.pl

 

Nataliia Tabaka

Spedytor
tel: +41 52 645 40 35
kom: +48 697 030 532
e-mail: n.tabaka@log-polska.pl

 

Olga Popova

Spedytor
tel: +41 52 645 40 33
kom: +48 669 505 667
e-mail: o.popova@log-polska.pl

 

Viktoriia Poltoratska

Spedytor
tel: +41 52 645 40 39
kom: +48 669 005 543
e-mail: v.poltoratska@log-polska.pl

 

Marcin Dębski

Spedytor
tel: +41 52 645 40 37
kom: +48 669 505 654
e-mail: m.debski@log-polska.pl

 

Liubov Borbel

Spedytor
tel: +41 52 645 40 34
kom: +48 669 005 545
e-mail: l.borbel@log-polska.pl

 

Alina Yudina

Spedytor
tel: +41 52 645 40 94
kom: +48 669 005 656
e-mail: a.yudina@log-polska.pl

 

Alicja Syrewicz

Spedytor
tel: +41 52 645 40 38
kom: +48 669 001 745
e-mail: a.syrewicz@log-polska.pl

 

Izabela Łońska

Spedytor
tel: +41 52 645 40 36
kom: +48 669 505 335
e-mail: i.lonska@log-polska.pl

 

Krzysztof Tomaszewski

Spedytor
tel: +41 52 645 40 44
kom: +48 669 505 356
e-mail: k.tomaszewski@log-polska.pl

 

 


Patrycja Kozłowska

Księgowa
tel: +41 52 645 40 96
kom: –
e-mail: p.kozlowska@log-polska.pl

 

Agata Kustrzyńska

Asystent księgowo-kadrowy
tel: +41 52 645 40 97
kom: +48 669 505 125
e-mail: a.kustrzynska@log-polska.pl

 

Yevheniia Konovalova

Koordynator ds. kierowców
tel: +41 52 645 40 95
kom: +48 669 505 255
e-mail: y.konovalova@log-polska.pl

 

Grzegorz Błaszczuk

Specjalista ds. legalizacji pobytu i pracy
tel: –
kom: +48 697 030 932
e-mail: g.blaszczuk@log-polska.pl

 


Myroslav Kravchuk

Główny mechanik
tel: –
kom: +49 160 6198103
e-mail: –

 


Klaudia Stachowiak

tel: –
kom: –
e-mail: k.stachowiak@kxb-financial.com

 

Aleksandra Ustjak

tel: –
kom: –
e-mail: a.ustjak@log-polska.pl

 

Olena Panchenko

tel: –
kom: +48 669 505 351
e-mail: o.panchenko@log-polska.pl

 

Agnieszka Piksa

tel: –
kom: –
e-mail: a.piksa@kxb-financial.com

 

Marzena Tutka

tel: –
kom: –
e-mail: m.tutka@log-polska.pl